Laskavost je nejmocnější silou ve Vesmíru.

Nejen ve Vesmíru, ale i zde na Zemi. O tom se dnes a denně přesvědčujeme na každém kroku, i u nás v Domově pro seniory Tovačov.

Dostali jsme od mnohých z vás roušky, které jsme rovnoměrně rozdělili mezi pečovatelky a naše seniory. Velmi si vaší nezištné pomoci vážíme a jsme vám všem za to velmi, velmi vděční.

Velikou radost nám udělaly Babky - Ťapky Kojetín ze Spolku turistek 65+, které myslely na naše zaměstnance v přímé péči tím, že jim poslaly dobroty pro občerstvení těla... to byla pozornost a vzpruha k nezaplacení.

Stejně tak děkujeme pí Procházkové za finanční dar na pořízení vitamínů na podporu imunity pro naše zaměstnance. Udělala nám tím radost a velikou službu.

Rovněž všem pracovnicím domova, které se dobrovolně ujaly šití roušek pro své kolegyně a kolegy, stejně jako pro naše klienty, děkuji za jejich nasazení a zásobování nezbytnými ochrannými prostředky, jako jsou návleky na rukávy, jednorázové obleky apod.

Přes nelehkou situaci, která nás všechny potkala, musím s potěšením a velikou radostí konstatovat, že náš svět je ještě v pořádku, když kolegyně a kolegové stojí při sobě, i přes stres a vyčerpání jsou ochotní a schopní si vzájemně pomáhat a ještě se při tom usmívat. Motto našeho domova, "Člověku člověkem" tak naplňují do posledního písmene.

Tímto vám jménem svým, obdarovaných zaměstnanců i našich seniorů vyslovuji veliké a upřímné díky!

 

S úctou a hlubokou vděčností

Mgr. Lenka Olivová, ředitelka

Přiložené soubory

Roušky - seznam dárců 647.31 kB PDF dokument

KONCEPTY péče o seniory

V našem domově pro seniory pracujeme s moderními metodami péče o seniory, které člověka aktivně zapojují do běžného života. Máme skvělé výsledky, podívejte se na náš web.

Web Člověku člověkem

Jak se k nám dostanete

Mapa ČR

Domov pro seniory Tovačov, p.o.
Nádražní 94
Tovačov
751 01
Zobrazit na mapě »