K aktuálnímu dění...

Na základě opaření Vlády ČR máme od poloviny března uzavřený Domov, naši klienti mají zákaz vycházení mimo areál Domova. Doporučení a mimořádná opatření, vydaná Ministerstvem zdravotnictví i Ministerstvem práce a sociálních věcí respektujeme a naplňujeme.

Chceme ujistit všechny rodiny a blízké našich obyvatel, že jsou všichni v pořádku. Někteří obyvatelé využívají pěkného počasí k procházkám po zahradě. Naší snahou je v maximální možné míře ochránit klienty, všichni v Domově používáme roušky, je zvýšený dezinfekční režim, ve vstupu do budovy a na chodbách jsou umístěny dávkovače bezoplachového dezinfekčního prostředku. Věříme, že i s vaší podporou, byť jen pozitivní vyslanou myšlenkou, tuto náročnou dobu všichni společně zvládneme.

Připravujeme pro vás možnost videohovorů prostřednitcvím tabletu, do doby, než se nám to podaří, můžete se svými blízkými pohovořit alespoň telefonicky. Pokud váš blízký nemá mobilní telefon, můžete tak učinit přes vedoucí oddělení, viz kontakty http://www.dstovacov.cz/kontakt/pracovnici.

KONCEPTY péče o seniory

V našem domově pro seniory pracujeme s moderními metodami péče o seniory, které člověka aktivně zapojují do běžného života. Máme skvělé výsledky, podívejte se na náš web.

Web Člověku člověkem

Jak se k nám dostanete

Mapa ČR

Domov pro seniory Tovačov, p.o.
Nádražní 94
Tovačov
751 01
Zobrazit na mapě »