Návrat k oblíbenému způsobu komunikace, aneb laskavé slovo potěší a z pohlednice se neztratí.

Vážení a milí rodinní příslušníci, blízcí a další příznivci našich seniorů,

jak jsme vás již počátkem dubna informovali, kvůli vyhlášenému zákazu návštěv v domově pro vás připravujeme možnost videohovorů prostřednitcvím tabletu, což nám nějaký čas ještě zabere. Avšak nabízí se zde ještě jedna možnost komunikace, v současné době mobilních telefonů a virtuálního propojení velmi opomíjená, a tak trochu retro :-) a to komunikace prostřednictvím pohlednic.

Dopisy jsou již pro naše seniory dlouhé a hůře zvládnutelné na čtení, bez asistence se mnozí z nich prostě neobejdou. Ale taková pohlednice, plná laskavých a povzbudivých slov, napsaná dostatečně velkým písmem, a přicházející v pravidelném intervalu, to je trvanlivé vyjádření zájmu, lásky a pozornosti, dá se k ní opakovaně vracet a ještě si senioři mohou vytvořit originální a krásnou sbírku. Prostě k nezaplacení. Co říkáte, pustíte se do toho? Jako za starých časů...

KONCEPTY péče o seniory

V našem domově pro seniory pracujeme s moderními metodami péče o seniory, které člověka aktivně zapojují do běžného života. Máme skvělé výsledky, podívejte se na náš web.

Web Člověku člověkem

Jak se k nám dostanete

Mapa ČR

Domov pro seniory Tovačov, p.o.
Nádražní 94
Tovačov
751 01
Zobrazit na mapě »