Využívání moderních technologií ke komunikaci mezi klienty a rodinou.

Společnost Philip Morris ČR a.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77 spustila, za přispění dalších partnerů (Mall.cz, Vodafone a deník BLESK), unikátní projekt „Tablet od srdce“. Díky němu a daru, který jsme skrze něj obdrželi, jsme nyní spustili audiovizuální komunikaci prostřednictvím digitálního tabletu, který je nyní v našem zařízení k dispozici.

Tablet obsluhuje naše pracovnice a je v provozu denně od 13:00 do 15:00 hod, případně individuálně dle domluvy. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp (na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte) je pro oddělení Elán 2, služba domov pro seniory, 775 890 823, pro oddělení Elán 1 (služba DS) 778 755 848 a pro službu DZR 775 890 821 (harmonogram: ReVital pondělí a pátek, Vital 1 úterý a sobota, Vital B středa a sobota, Vital čtvrtek a neděle).

V případě Vašeho zájmu využít tento způsob video komunikace je nutné předem domluvit termín. Pracovníci tak budou mít čas, aby vše zařídili a s přenosným zařízením byli na místě u klienta, až budete volat.

Naše pracovnice po přijetí hovoru vyhledá Vašeho blízkého a bude asistovat při navázání komunikace. V případě, že se nedovoláte, pokusíme se Vám zavolat zpět po ukončení hovorů těch, kteří se dovolali před Vámi. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 10 min.

Věříme, že uvítáte a oceníte tuto možnost spojení s Vašimi blízkými.

 

Mgr. Lenka Olivová, ředitelka

KONCEPTY péče o seniory

V našem domově pro seniory pracujeme s moderními metodami péče o seniory, které člověka aktivně zapojují do běžného života. Máme skvělé výsledky, podívejte se na náš web.

Web Člověku člověkem

Jak se k nám dostanete

Mapa ČR

Domov pro seniory Tovačov, p.o.
Nádražní 94
Tovačov
751 01
Zobrazit na mapě »